Здійснювати посадку потрібно навесні або восени. Під час висадки в теплу пору року кущі будуть міцнішими, а ягоди - солодшими.
Ділянку вибирайте сонячну, захищену від вітрів і ґрунтових вод. Ґрунт повинен бути легким, некислим, добре дренованим.
Перед посадкою в підготовлені ямки необхідно помістити мінеральне або органічне добриво, коріння потрібно розправити й тільки після цього висаджувати. Зверху лунки рясно засипте землею і полийте.
За чорницею потрібно правильно доглядати. По-перше, поливати в посуху і період відсутності дощів. По-друге, підгодовувати комплексними речовинами. По-третє, очищати від бур'янів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Саджанці плодових кущів |
| Вологість грунту | Суха |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 150-200 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139,95 ₴



