На відкритому ґрунті висаджувати жимолость можна навесні, влітку або восени. Досвідчені садівники рекомендують вибирати для посадки осінній сезон. Особливості ґрунту:
-
ґрунт повинен бути суглинний, некислий;
-
земля - додатково удобреною будь-яким органічними речовинами;
-
ґрунт вибирайте добре дренований.
У заздалегідь підготовлені поглиблення треба насипати мікс з ґрунту, перегною, суперфосфату і деревної золи. Саджанці, поміщені в лунки, необхідно засипати пухкою землею, утрамбувати, полити та вкрити мульчею.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Саджанці плодових кущів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 180 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 200 см |
| Тип садивного матеріалу | Саджанці |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149,95 ₴



