Даний вид базиліка - невибаглива рослина, тому не вимагає особливих умов для вирощування:
-
для посадки потрібно вибрати добре освітлену площадку землі та гарненько її розпушити;
-
висаджуючи насіння у відкритий ґрунт, потрібно бути впевненим, що час нічних заморозків закінчився;
-
щоб посадити рослину, потрібно викопати в пухкій землі кілька вузьких рівчиків (глибиною не більше 2 см), викласти туди стрічку з насінням, засипати землею і полити.
Базилік любить воду, поливати його потрібно рясно, але з помірною частотою. Перед поливом слід злегка розпушити ґрунт. Вода повинна бути тепла, відстояна, полив проводити у вечірній час. Не потребує добрив, оскільки всі необхідні речовини були отримані разом з посадкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Культура | Базилік |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Зеленні культури |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 60 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 м |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Рожевий |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80,96 ₴




