Посів рекомендується здійснювати навесні після повного сходження снігового покриву, при наявності сприятливих природних умов. Дозрівання коренеплодів відбувається протягом 86-96 днів.
При виробництві насіння зазначеного сорту використовується унікальна технологія - водорозчинна стрічка. Це дозволяє зробити посіви рівномірними та спростити процес висадки. Стрічка повністю розчиняється в ґрунті, на грядках залишаються тільки насіння на необхідній відстані.
Купити насіння на стрічці в Україні можна на нашому сайті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Культура | Буряк |
| Тип продукції | Посадковий |
| Сорт/Гібрид | Бордо |
| Група стиглості | Середньорання |
| ГМО | Ні |
| Колір плоду | Бордовий |
| Країна виробник | Україна |
| Ботанічні характеристики | |
| Тривалість життя | Однорічні |
| Висота рослин | Низькорослі |
| Холодостійкість | Так |
| Посухостійкість | Так |
| Стійкість до вилягання | Так |
| Агрономічні характеристики | |
| Тип вирощування | Універсальні |
| Строки посіву | Березень |
| Строки дозрівання | 90 дн |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна пачка |
| Користувацькi характеристики | |
| Забарвлення листя | Багатоколірні |
| Вид | ТМ Яскрава |
| Місце посадки | Для саду |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 25 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 5 м |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Період цвітіння (закінчення) | квітень |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | квітень |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30,95 ₴




