Культура призначена для засівання в відкриту землю. Рослину вирощують під зимовим та весняним посівом. Норма висівання складає від 60 до 80 г на сотку. Відстань між рядками має бути 20-25 см. Завдяки ручному посіву забезпечується рівномірний розподіл насіння. Можливий посів на самому початку червня в добре зволожений ґрунт.
Купити насіння на стрічці в Україні можна на нашому сайті.
Характеристики
| Упаковка | |
|---|---|
| Упаковка | Пакет |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Україна |
| Тип продукції | Посівний (насіння) |
| Культура | Морква |
| Сорт/Гібрид | Морковь Королева Осени |
| ГМО | Ні |
| Колір плоду | Помаранчевий |
| Користувацькi характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Овочі для закусочних консервів |
| Місце посадки | Для саду |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Висота рослини | 40 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Помаранчевий |
| Кількість в упаковці, шт | 5 м |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30,95 ₴




