

Петрушка коренева на стрічці Оломунська 5м 135 Семена 5 мшт. Florium
65,95 ₴
59,36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 715024
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Посадка петрушки кореневої починається у квітні-травні. Попередньо можна підготувати грядку, удобривши її перегноєм. Пісок повинен бути пухнастим і м'яким, тому землю потрібно перекопати, вирівняти та бажано полити. Грядку можна вибирати як на сонячній ділянці, так і з півтінню. Рослина стійко переносить як тепло, так і холод.
Посадка петрушки на стрічці сприяє тому, що ряди будуть рівними, відстань між плодами достатню для їх оптимального росту, та й сама посадка пройде набагато легше і швидше.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Овочі для закусочних консервів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 30-35 см |
| Глибина посадки | 1-2 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 м |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59,36 ₴


