

Редис на стрічці Французький сніданок 5м 135,133 Семена 5 мшт. Florium
65,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 717078
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ранній сорт редису дозволяє отримувати перший урожай уже через кілька тижнів після посадки. Рекомендується починати посадку, коли теплі дні весни стануть більш-менш стабільними, а температура повітря триматиметься на рівні 5-6 градусів тепла. Як правило, це кінець березня - квітень. Таких умов цілком достатньо для редиски - вона невимоглива. Ділянка посадки редису повинна бути сонячною, захищеною від вітру. Не можна допускати, щоб редис ріс в сухій землі, рекомендується регулярно і щедро поливати грядки. Але не можна також допустити, щоб в ґрунті утворився застій води, адже це може призвести до загнивання плодів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Овочі-коренеплоди |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 45 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 м |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий, Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65,95 ₴


