Посадка проводиться ранньою весною або восени. Для отримання яблук в рік посадки необхідно провести її в березні-квітні. Місце для цього вибирають з живильним ґрунтом, захищене від вітру. У травні обов'язково необхідно внести в ґрунт натуральні добрива. Доглядати за молодою і дорослою яблунею нескладно. Досить поливати рослину 1-3 рази в тиждень, а також рихлити ґрунт у зоні кореневої системи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Яблуня колоновидна |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 200 см |
| Глибина посадки | 20 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-50 см |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Умови поливу | Помірний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166,95 ₴



