Представники сорту Hollandica Symphony - витривалі та невибагливі рослини. Квіти не потребують особливих умов вирощування, тому легко приживаються навіть у новачків в садівництві.
Час посадки. Посадковий матеріал висаджують в заздалегідь підготовлені ямки в осінній період. Також можна садити цибулини навесні.
Місце посадки. Іриси теплолюбні та морозостійкі. Прекрасно ростуть під відкритим сонцем і в затіненій місцевості. «Люблять» ділянки з добре дренованим ґрунтом.
Глибина посадки. Під час висадки рослин варто дотримуватися наступних рекомендацій: глибина посадки - 5-10 см, відстань між рослинами - 10 см.
Догляд. Іриси дуже витривалі та невибагливі в догляді. Серед елементарних агротехнічних заходів, яких вони потребують, - прополювання, розпушування. Воліють вологий ґрунт, але без застою вологи. Раз на три роки слід пересаджувати рослину, щоб зберегти декоративність і красу цвітіння.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Жовтий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 50 см |
| Кількість в пакованні | 5 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Голландські іриси |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 7/8 |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 50 см |
| Час цвітіння | травень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Колір квітки | Жовтий |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Умови поливу | Частий |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип рослини | Квіти |
| Тип садивного матеріалу | Цибулини |
| Рід рослини | Ірис |
- Ціна: 51,95 ₴





