


Ірис Hollandica Golden Harvest (Сильний аромат) 129 5шт. Florium
51,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 209070
Багаторічні рослини не вимагають особливих умов для вирощування в саду. Тому створення гарного ландшафту за допомогою цих квітів подужає навіть новачок в садівництві.
Час посадки. Оптимальним періодом посадки рослин у відкритий ґрунт є кінець серпня - початок листопада, до настання морозів. Також посадку ірисів можна проводити навесні.
Місце посадки. Ірисам потрібен родючий, добре дренований ґрунт - від цих показників залежить ступінь зростання і розвитку рослин. Квіти добре ростуть як в тіні, так і на відкритих сонячних ділянках.
Глибина посадки. Посадковий матеріал поглиблюють на 5-10 см. Ямки викопують на відстані 5-10 см.
Догляд. Завдяки нескладному догляду іриси можна зустріти повсюдно. У базові агротехнічні заходи входять такі процедури: регулярний помірний (без застою води) полив, розпушування ґрунту, прополювання, видалення бур'янів. Перед посадкою кущів можна внести свіжий гній або інші добрива. Кореневища добре переносять морози, тому зимують в ґрунті. Пересаджують рослини з метою збереження декоративності та рясності цвітіння не раніше ніж один раз на три роки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Виробник | HARVEST |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Голландські іриси |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 50-70 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 7/8 |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 51,95 ₴


