


Ірис Hollandica Purple Sensation (Сильний аромат) 137 5шт. Florium
54,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 209071
Красиві квіти не вимогливі до умов вирощування. Елементарні агротехнічні заходи допоможуть створити сад мрії швидко і без зайвої затрати сил.
Час посадки. Квіти починають висаджувати у відкритий ґрунт з кінця серпня до настання заморозків. Також рослини садять в весняний період.
Місце посадки. Іриси сорту Hollandica Purple Sensation добре ростуть на відкритих сонячних ділянках і в півтіні. «Люблять» з гарним дренажем ґрунт.
Глибина посадки. Перед посадкою кореневищ необхідно викопати ямки, попередньо перекопавши в них землю на глибину близько 20 см. Потім садять безпосередньо кущики на глибину 5-10 см.
Догляд. Іриси нескладні у догляді, тому навіть новачок впорається з завданням вирощування цих рослин. Поливати їх необхідно помірно, уникаючи застою води біля коріння. Також слід видаляти бур'яни, проводити прополювання і розпушування ґрунту. Добрива вносяться перед посадкою кущів. У зв'язку з тим, що кореневища ірисів можуть оголятися, рекомендована пересадка рослин один раз в три роки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Фіолетовий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 40 см |
| Кількість в пакованні | 5 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Голландські іриси |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 7/8 |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 40 см |
| Час цвітіння | травень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Колір квітки | Фіолетовий |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип рослини | Квіти |
| Тип садивного матеріалу | Цибулини |
| Рід рослини | Ірис |
- Ціна: 54,95 ₴


