Аґрус Цукровий потребує хорошого освітлення. У тіні зменшується кількість ягід, до того ж вони втрачають смакові якості. Також варто подбати про захист від вітру і протягів. Чагарник любить легкий, суглинний або піщаний ґрунт помірної вологості.
Посадка:
-
викопайте ямку глибиною 20 сантиметрів;
-
покладіть на дно суміш з перегною, суперфосфату і калійного добрива;
-
налийте в лунку води та дочекайтеся, поки рідина повністю вбереться;
-
покладіть в поглиблення саджанець разом із земляною грудкою;
-
розправте коріння саджанця;
-
засипте вільне місце родючою землею.
На наступний день ділянку, де проводилася посадка, рекомендується полити та замульчувати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Агрус (агрус) |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 100 см |
| Глибина посадки | 20 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-40 см |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109,95 ₴



