З однієї рослини можна зібрати близько 10 перців, якщо забезпечити їй правильне розташування та догляд. Тому насіння перцю спочатку висівають на розсаду і пророщують до травня-червня. Пересаджують молоді рослини в дренований удобрений ґрунт, що не затримує вологу. Місцеперебування повинно бути з хорошим освітленням, але із захистом від вітру.
Доглядають за рослиною регулярно, забезпечуючи рясний полив. Також слід проводити розпушування ґрунту, а для отримання більших плодів потрібні комплексні підгодівлі під час бутонізації та цвітіння. Високим кущах потрібна підв'язка або опора. Після збору врожаю рослини видаляють з землі разом з коренем.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GL Seeds |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Солодкий перець |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 100-200 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,25 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10,95 ₴


