Базилік - рослина теплолюбна, для повноцінного росту йому необхідні висока температура повітря (+ 20-25 ° С), тривалий сонячний день, удобрений ґрунт з дренажем, регулярний полив і обприскування.
Посадка:
-
замочіть насіння в марганцівці на кілька годин;
-
візьміть будь-яку місткість, крім пластикової;
-
покладіть на дно дренажний шар висотою 5-10 см;
-
покладіть куплену ґрунтову суміш поверх дренажу;
-
висадіть насіння на глибину 1-2 см;
-
накрийте горщик харчовою плівкою і не знімайте її до сходів.
Кущі можуть рости на балконі до початку заморозків, особливо на заскленій його частині. В горщику на підвіконні базилік відмінно себе почуває круглий рік. Головне - полив, підгодівля і прополювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння прянощів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,5 г |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Червоні/фіолетові |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15,95 ₴




