Вирощування баклажанів з насіння розділяється на кілька етапів:
-
Ретельна підготовка насіння. Процедура складається зі знезараження в слабкому розчині марганцю і замочування до появи проростків. Потрібно взяти ватний диск, викласти насіння і занурити в місткість з водою. Для створення парникового ефекту можна накрити поліетиленом.
-
Вирощування саджанців в домашніх умовах. Проростки треба посадити в горщик з легкою родючою землею. Варто забезпечити тепло, регулярний полив і ретельний догляд.
-
Висадка у відкритий ґрунт. Висадку розсади баклажанів слід проводити тільки тоді, коли земля прогріється до +18 градусів, при цьому вік рослин має становити 8-10 тижнів (з моменту появи сходів).
Баклажани Палома адаптовані до погодних умов України, але культура все одно дуже теплолюбна. Важливо, щоб був постійний доступ до сонячного світла.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Білі баклажани |
| Вологість грунту | Помірно волога, Волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 50-60 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 30 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 12,95 ₴




