Баклажани - теплолюбні рослини. Процес їх вирощування в українських кліматичних умовах досить трудомісткий. Посадка складається з трьох етапів:
-
підготовка насіння;
-
вирощування проростків в домашніх умовах;
-
вирощування саджанців на відкритому ґрунті.
Спочатку посадковий матеріал потрібно замочити на 20 хвилин в розчині з марганцю. Це допомагає знезаразити насіння. Далі їх треба помістити на ватний диск або шматок не надто щільної тканини та покласти в місткість з водою. Зверху тару слід накрити плівкою. Через деякий час насіння перетворяться в проростки. Їх варто перебрати та посадити в горщики з родючою землею. Потрібно забезпечити тепло, регулярний полив і ретельний догляд.
Висадку розсади баклажанів у відкритий ґрунт слід проводити тільки тоді, коли земля прогріється не менше ніж до 18 градусів, при цьому вік рослин має становити 8-10 тижнів (з моменту появи сходів).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ТМ Сонячний березень |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 60-90 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 30 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | червень |
| Період цвітіння (закінчення) | червень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
- Ціна: 8,95 ₴



