Посів насіння варто проводити з другої декади березня до початку квітня. Спочатку посадковий матеріал потрібно виростити в домашніх умовах, а після - пересадити у відкритий ґрунт. Найкраще сіяти дайкон по кілька насінин в торф'яні таблетки, а коли прийде час, посадити їх разом із саджанцями в грядки.
Посадка у відкритий ґрунт:
-
висаджування проводьте за схемою 30х60 см;
-
саджанці разом з торф'яними таблетками висаджуйте у зволожений ґрунт;
-
землю після посадки замульчуйте та утрамбуйте;
-
саму грядку укрийте плівкою або іншим матеріалом.
Сорт 'Кумамото' у відкритому ґрунті відмінно росте. З догляду потрібен регулярний полив, розпушування та прополювання ґрунту, підгодівля. Рекомендується також підгортання, оскільки плоди часто визирають із землі в міру зростання. Іноді з'являється на поверхні третина всієї довжини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Культура | Дайкон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ТМ Сонячний березень |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 200 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 9,86 ₴



