Спочатку слід проростити насіння, а потім виростити розсаду, яку вже можна висаджувати у відкритий ґрунт.
Для пророщування необхідно:
-
замочити насіння у воді кімнатної температури протягом 2-3 годин;
-
розкласти їх тонким шаром на зволожену вату або марлю;
-
покласти на блюдце в тепле місце до появи проростків.
Далі потрібно перекласти кожне зернятко в ящик, наповнений пухким просіяним ґрунтом, і ростити до появи здорових міцних саджанців.
Висаджувати суницю потрібно не раніше червня. Для ягід слід виділити сонячне безвітряне місце. Висадити необхідно так, щоб відстань між саджанцями була не менше 30 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ТМ Сонячний березень |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 15-20 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,03 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8,06 ₴



