Для швидкого вирощування насіння броколі сіють на розсаду. Однак сьогоднішні кліматичні умови в Україні дозволяють закладати посадковий матеріал відразу у відкритий ґрунт. З осені рекомендується внести на місце, де навесні планується висадка, компост або гній.
Посадка:
-
видаліть бур'яни та обробіть ґрунт;
-
полийте ділянку і зробіть грядки 60х40 см;
-
внесіть насіння на глибину 1 см;
-
кладіть відразу по 2 насінини, щоб вийшли сходи;
-
полийте ділянку і накрийте плівкою;
-
зніміть покриття після появи перших сходів.
Якщо зійшло відразу кілька насінин з однієї лунки, просапайте їх і залиште тільки найсильніші.
Сорт 'Себастьян' вважає за краще легкий, родючий, зволожений ґрунт. Земля повинна бути глинистою, з нейтральною реакцією. Ділянка потрібна безвітряна, з хорошим доступом до сонячного світла.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Капуста брокколі |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 150 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | червень |
| Період цвітіння (закінчення) | червень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Зелений |
- Ціна: 10,76 ₴



