Кактуси дуже світлолюбні рослини, тому найвдалішим місцем у квартирі для них є південне підвіконня. Поливати потрібно відстояною або пропущеною через фільтр водою кімнатної температури. Підживлення вноситься виключно в період активного росту, причому тільки мінеральне, спеціально складене для сукулентів. Придбати його можна в нашому інтернет магазині за доступною ціною.
Посадка
Висаджувати насіння потрібно в період з лютого по березень. В цей час умови найбільш сприятливі для приживлення і вкорінення.
Посадка:
-
обов'язково покладіть на дно дренаж;
-
підготуйте місце для посадки з пухким, зволоженим ґрунтом;
-
злегка втисніть насіння в ґрунт, не присипаючи зверху.
Перші сходи з'являються через 10-14 днів. Після закінчення 2-3 місяців нові рослини потрібно розсадити. Для вирощування відмінно підійдуть пластикові горщики. Вони повинні бути високими та не дуже широкими.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння кімнатних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | січень |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Кімнатні, Для горщиків |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 29,95 ₴


