Крім неймовірної краси, сорт характеризується невибагливістю у догляді. Квітка життєлюбна, добре росте і розвивається. Її досить поливати один раз у два місяці та кілька разів в сезон підгодовувати мінеральними добривами.
Посадка
Для посадки досить забезпечити сонячне місце з легким суглинистим ґрунтом. Краще, якщо земля буде легкою і добре дренованою.
Посадка:
-
викопайте поглиблення по 2-3 см;
-
зберігайте відстань між лунками 20-25 см;
-
покладіть на дно насіння;
-
засипте ямки землею.
Період цвітіння починається в середині літа. Радувати привабливими квітами рослина буде до перших заморозків. Насолоджуйтесь статицею в саду або використовуйте його для створення букетів неймовірної краси.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння кермека |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 60-70 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 20-25 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14,95 ₴


