Цибуля сорту 'Тропеана Лунга' рання. Урожай готовий до збору через 90-100 днів після появи сходів.
Особливості посадки:
-
клімат - теплий, сонячний;
-
ґрунт - родючий, зволожений, не кислий, прогрітий;
-
посадка - насінням прямо у відкритий ґрунт;
-
міжряддя - 35-40 см;
-
глибина посадки - 5 см.
Прополювання важливе для захисту цибулі від бур'янів. Воно забезпечить достатню кількість простору і поживних речовин для культури. Таким чином, цибуля буде рости та розвиватися швидше. Тим, хто не встигає регулярно прополювати насадження і бажає створити город, який вимагає до себе мало уваги, слід вибрати мульчування.
Цибуля не дуже вибаглива до води, поливати її слід лише тоді, коли ґрунт повністю висохне.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ТМ Сонячний березень |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 300 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14,95 ₴



