Щоб не страждати від нестачі вітамінів і отримувати до столу смачну і корисну часникову цибулю 'Гейша' в будь-який час року, потрібно навчитися вирощувати зелень.
Посадка:
-
помістіть посівний матеріал в розчин з марганцівки на 24 години;
-
перекопайте ділянку і полийте;
-
збагатіть землю калійним добривом;
-
висадіть насіння на глибину 8-10 см;
-
засипте землею і знову полийте.
Для активного росту і розвитку важливо забезпечити регулярний полив і підгодівлю. Перше залежить від кліматичних умов, а ось друге потрібно робити за правилами. Підживлення проводиться ранньою весною за допомогою аміачної селітри й тоді, коли у рослини утворюється 2-3 листочки. Необхідно розвести в 10 л води 1 ст. л. курячого посліду і змішати з 1 ст. л. сечовини. Третя підгодівля проводиться через 2-3 тижні після другої. Для цього знадобиться 10 л води та 2 ст. л. нітрофоски.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ТМ Сонячний березень |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 300 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
- Ціна: 12,56 ₴



