Вирощування насінням вимагає якісного ґрунту та додаткового освітлення, особливо в зимовий період, коли в цибулі починається період вегетації. До того ж насіннєве вирощування - це терпіння для городника, оскільки отримати перше перо для зрізу можна не раніше ніж через 45 днів.
Більшість городників використовують розсадний метод, адже він дозволяє отримати хороший врожай в переважній більшості випадків. Виростити розсаду можна навіть на балконі або в тепличних умовах. Для цього потрібно:
-
ґрунт для розсади - дернова земля;
-
перед посівом прогріти насіння 15 хвилин в духовці при 80 ° С;
-
якщо посадковий матеріал протравлений, залишається тільки посіяти;
-
розкласти насіння на відстані 1 см одне від одного;
-
глибина посадки - 1 см;
-
накрити ящик плівкою і поставити в тепле місце.
Коли з'являться сходи, ящик потрібно перенести на підвіконня. Через 2 тижні можна висаджувати у відкритий ґрунт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ТМ Сонячний березень |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 30 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 300 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 25 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 11,66 ₴



