Насіння патисонів 'Золотий мармур' сіють навесні та в середині літа для осіннього врожаю. Збір плодів починають через 45-55 днів після сходів.
Посадка:
-
перед посівом насіння обробити міцним розчином марганцівки протягом 15-20 хвилин;
-
насіння промити в воді та на 24 години занурити в розчин деревної золи;
-
залишити у вологій тканині на 1-2 доби при температурі 20-25 ° С;
-
грядки для посіву робіть вузькі, шириною 50-60 см;
-
в землю внесіть живильні речовини, перекопати та полийте теплою водою;
-
глибина посадки - 2-3 см;
-
в кожну лунку покласти по 2 насінини та закрити землею.
Поливати відстояною теплою водою (22-25 ° С).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Патисон |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 60-90 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 20 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20-30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9,95 ₴



