Сорт відмінно росте у квіткових горщиках, дає урожай через 70-80 днів. Посадка перцю в горщиках на підвіконні виконується в кілька етапів:
-
замочіть насіння у вологій серветці на 2-3 дні;
-
поставте його в тепле місце при температурі 25 градусів Цельсія;
-
постійно зволожуйте серветку і контролюйте температуру повітря;
-
з 1 по 10 лютого здійсните посадку насіння в горщики;
-
візьміть горщики розміром 12х12 см;
-
заповніть місткості ґрунтовою сумішшю і полийте окропом;
-
коли земля висохне, посійте по 2-3 насіння;
-
глибина посіву посадкового матеріалу - 1-1,5 см.
Після поставте місткості в тепле місце. Кожні 2-3 дні поливайте ґрунт теплою водою. Через 10-12 днів повинні з'явиться перші сходи. Після 14 днів горщики можна виставляти на підвіконня.
Коли з'являться перші 5-7 листочків, потрібно залишити по 1-2 листочки, а решту прибрати або пересадити.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Солодкий перець |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 80 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 30 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 11,01 ₴



