Вирощувати гострий перець можна у квіткових горщиках або у відкритому ґрунті. В обох варіантах посадку варто проводити з розсади. Таким чином рослини будуть сильнішими, урожай багатшим та смачнішим. Щоб виростити розсаду, потрібно:
-
замочити насіння у зволоженій серветці на 2-3 дні;
-
поставити його в тепле місце при температурі 25 градусів Цельсія;
-
постійно зволожувати серветку і контролювати температуру повітря;
-
в посадкову місткість насипати дренаж;
-
зверху насипати ґрунтову суміш;
-
посадити по 2-3 насінини в кожен горщик;
-
глибина посіву посадкового матеріалу - 1-1,5 см.
Після поставте місткості в тепле місце. Кожні 2-3 дні поливайте ґрунт теплою водою. Через 10-12 днів повинні з'явитися перші сходи. Після 14 днів горщики можна виставляти на підвіконня.
Коли з'являться перші 5-7 листочків, потрібно залишити по 1-2 листочки, а решту прибрати або пересадити. Отриману розсаду можна висаджувати в горщики побільше або відкритий ґрунт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ТМ Сонячний березень |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 40-60 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 20 |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 12,95 ₴



