Відповідно до загальних правил, зелень потрібно вирощувати на місці, куди щодня протягом 6 годин потрапляє сонячне світло. Вирощування в горщиках вимагає хорошого дренажу і частого поливу.
Посадка:
-
візьміть місткості глибиною 20 см;
-
на дно покладіть дренаж з керамзиту;
-
зверху насипте ґрунтової суміші (слаболужний ґрунтовий субстрат);
-
полийте землю і дайте висохнути;
-
на глибину 1-1,5 см посадіть насіння;
-
накрийте поверхню плівкою або склом.
Періодично місткість потрібно провітрювати, а ґрунт поливати. Після появи сходів плівку або скло можна зняти. Проводити посів насіння кервелю найкраще в кінці літа. Культура, яку ще називають французькою петрушкою, добре росте при достатньому освітленні, для росту їй потрібна температура від 18 до 24 градусів.
Вирощувати її можна і на відкритому ґрунті. Для цього потрібно спочатку виростити розсаду в домашніх умовах. Так ймовірність отримати багатий врожай буде набагато більша.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Культура | Петрушка |
| Тип продукції | Розсада |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння прянощів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 400 |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | червень |
| Період цвітіння (закінчення) | червень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Колір квітки | Білий |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 7,16 ₴




