Висаджувати можна відразу у відкритий ґрунт. Посадку насіння шавлії проводять навесні, але підготовку грядок починають восени.
Посадка:
-
восени ділянку перекопайте, удобріть перегноєм або компостом з додаванням калійно-фосфорного препарату;
-
навесні (березень-квітень) ґрунт розпушіть, додайте азотне добриво;
-
насіння на добу замочіть в стимуляторі зростання «Епін»;
-
дайте повністю висохнути посадковому матеріалу;
-
помістіть насіння в борозенки на глибину 1-2 см;
-
зберігайте відстань між насінням 20-30 см, міжряддя - 40-50 см;
-
посіви накрийте плівкою.
Регулярний полив, розпушування та прополювання від бур'янів - обов'язкові процедури в догляді за шавлією. На зиму кущі покривають листям, соломою або гілками. Перші кілька років обрізку пагонів проводять восени для зміцнення кореневої системи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип продукції | Посадковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння прянощів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 100 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | червень |
| Період цвітіння (закінчення) | червень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
| Основні | |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 13,95 ₴




