Вирощування салату в тих регіонах, де весна пізня та холодна, проводиться за допомогою розсади. Розсадний метод також стане в пригоді, якщо ви хочете отримати врожай максимально швидко. Наприкінці лютого – на початку березня потрібно посіяти в касети по одній насінині в комірку. Коли з'являться сходи, місткості варто перенести у прохолодне освітлене місце та забезпечити належний догляд. У квітні, коли розсада зміцніє, можна висаджувати її у відкритий ґрунт на глибину 0,5-1 см.
Якщо ви плануєте посадку насіння відразу в ґрунт, дочекайтеся, поки земля добре прогріється. Починайте посадку не раніше кінця квітня – початку травня.
Посадка у відкритий ґрунт:
-
перекопайте ґрунт і внесіть перегній;
-
сформуйте грядки за допомогою граблів;
-
покладіть на землю ніжку лопати та вдавіть її на глибину 2-3 см;
-
у отримані отвори помістіть посадковий матеріал;
-
полийте насіння і притрусіть землею.
Якщо полити насіння під час посадки, воно відразу потрапить у сприятливе середовище. Тоді поливати не доведеться аж до сходів. Надалі потрібно проводити зволоження та прополювання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння прянощів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 500 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | червень |
| Період цвітіння (закінчення) | червень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Зелений |
- Ціна: 8,96 ₴



