Сіяти насіння можна відразу в відкритий ґрунт. Найкращим часом для посіву вважається період із середини березня до кінця квітня.
Посадка:
-
перекопайте ґрунт і удобріть органічними речовинами;
-
сформуйте грядки за допомогою граблів;
-
глибина посіву — 1-2 см;
-
злегка притрусіть посадковий матеріал землею.
Для проростання потрібно 2-3 тижні. Водночас температура повітря має бути від 10 до 20 градусів Цельсія. Надалі зміцнілі саджанці потрібно розсадити, відстань між ними має бути 10 х 30 см.
З другого року рослини потрібно пересадити на їхнє постійне місце. Біла спаража любить добре освітлені ділянки, піщаний ґрунт. Глибина посадки — 25 см, відстань між рослинами — 30 см. Урожай потішить на третій рік у червні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Культура | Спаржа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ТМ Сонячний березень |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 30 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | червень |
| Період цвітіння (закінчення) | червень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19,95 ₴



