Спочатку насіння помідор потрібно проростити, щоб поява сходів із землі прискорилася. Для цього треба замочити насіння у воді на 24 години, кожні 8 годин воду необхідно міняти. Посадковий матеріал виділяє олії, через що рівень кисню у воді зменшується, а це знижує зволоження.
Посадка:
-
місткості об'ємом 100 мл наповніть земляним субстратом;
-
трохи утрамбуйте ґрунт, щоб до країв залишилося 2 см;
-
висушений посівний матеріал покладіть зверху та засипте землею;
-
в одну склянку кладіть по 4-5 насінин;
-
субстрат потрібно трохи прим'яти;
-
полийте кожну місткість із посадковим матеріалом водою.
Через 7-14 днів після сходу сіянців їх необхідно прорідити. Через 7 днів потрібно провести повторне проріджування. В результаті повинен залишитися один здоровий і сильний сіянець у кожній місткості.
До пікірування у більшу місткість приступають через 3-4 тижні. Томати в кімнатних умовах висаджують у звичайні квіткові горщики об'ємом три-чотири літри.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння детермінантних (низькорослих) томатів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 100 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 20,66 ₴



