Розсаду можна готувати з початку березня, у відкритий ґрунт висаджувати всередині квітня. У добре розпушеному та зволоженому ґрунті зробити лунки глибиною 2 см і покласти в кожну 2-3 насіння, засипати землею, злегка утрамбувати. Додати шар піску.
Для підживлення використовувати мінеральні добрива. Поливати регулярно, не даючи змогу ґрунту пересихати. Не допускати застою води. Рослина потребує регулярного прополкування — діяти обережно, щоб не пошкодити крихкий стібель.
Добре маттіола має вигляд серед каменів, на альпійській гірці, а також у 6940ах, вазонах і горщиках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння матіоли |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 г |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Ліловий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7,95 ₴



