Для посадки слід використовувати легкий ґрунт з кислотністю pH 7, попередньо підготувавши ряди з проміжним інтервалом 25-30 см. Слід укласти стрічку на дно ряду і засипати ґрунтом на товщину 1,5-2 см. Далі потрібно полити рослину - у воді стрічка розчиниться, а насінини залишаться в ґрунті та отримають додаткове харчування на старті, оскільки стрічка зроблена з глазурі з поживними речовинами.
Підживлення коренеплоду слід проводити 2-3 рази за активний сезон. При дозріванні буряк зберігають в сухому, темному і провітрюваному місці при температурі 0-2 ° С.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ТМ Яскрава |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 25 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 м |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34,95 ₴




