Для посадки докладати багато зусиль не потрібно, оскільки насіння буряка розташоване на спеціальній водорозчинній стрічці. Воно розміщене на відстані одне від одного, покрите глазур'ю зі стимуляторами росту та іншими добривами.
Стрічку слід розмістити на дні підготовленого ряду, засипати ґрунтом і полити. Між рядами краще дотримуватися відстані близько 35 см. Пророщені пагони слід декілька раз підгодувати добривами під час активної фази зростання для гарного врожаю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ТМ Яскрава |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 25 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 м |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | серпень |
| Період цвітіння (закінчення) | серпень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39,95 ₴


