Зручне фасування насіння, легкий ґрунт з нейтральною кислотністю - і можна починати посадку в березні у відкритий ґрунт. Слід підготувати ряди з проміжком не менше 25 см, покласти в них стрічку і накрити шаром ґрунту. Насіння моркви для посадки заздалегідь вже відібране виробником і розміщене на стрічці на відстані одне від одного - таке рішення дозволить вирішити проблему втрати насіння при посіві та рівномірно його розподілити.
При поливі після посадки стрічка з глазур'ю розчиниться, а насіння отримає поживні речовини, якими просякнута стрічка. У сезон зростання і дозрівання коренеплодів їх необхідно буде декілька раз підгодувати добривами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння на стрічці |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 м |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30,95 ₴


