Насіння для вирощування редиски Сакса можна висівати два рази: ранньою весною і влітку - в кінці липня - початку серпня. Додатково підсівати насіння можна через кілька днів після останнього посіву. Вони розташовані на стрічці з певним інтервалом одне від одного - це допоможе позбутися від додаткового проривання молодих сходів з метою проріджування.
Після підготовки грядок потрібно укласти в них стрічку, засипати ґрунтом і полити. Надалі важливо рівномірно проводити полив і організувати декілька раз за сезон внесення добрив в ґрунт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ТМ Яскрава |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 45 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65,95 ₴


