Посадку можна проводити в теплицях або у відкритий ґрунт у другій половині весни, коли земля добре прогріється. Насіння салату дуже маленьке, тому посадка на стрічці полегшить процес. Салат росте досить щільно один до одного, а інтервал, з яким насіння розташоване на стрічці, допоможе уникнути зайвого проріджування.
Ґрунт для посадки можна використовувати будь-який, крім кислого та дуже щільного. Стрічки потрібно укласти в ряди, які варто підготувати з інтервалом не менше 25 см. Після укладання необхідно присипати насіння землею і добре полити. В активний період зростання краще підгодовувати рослину добривами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Червоні/фіолетові |
| Вид | Насіння на стрічці |
| Відстань між рослинами | 20-30 см |
| Висота рослини | 30 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 5 м |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Тип продукції | Посівний (сіма) |
| Культура | Салат |
| Сорт/Гібрид | Салат Лолла Росса |
| ГМО | False |
| Паковання | Пакет |
| Колір плоду | Червоний |
| Основні | |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59,36 ₴




