У відкритий ґрунт насіння дайкона садять по кілька штук, поглиблюючи на 2-3 см. Культуру необхідно прорідити у фазі 2-3 справжніх листків. Сорт Дракон має середній термін дозрівання. Висока врожайність — 5-7 кг/м2. Культура любить своєчасний полив, прополювання, чуйна на розпушування ґрунту. Крім цього, у період вегетації необхідно вносити підживлення. Збирання врожаю проводиться в один раз перед заморозками. Коренеплоди добре зберігаються у піску.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Культура | Дайкон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ТМ GL Seeds |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 3 р |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | червень |
| Період цвітіння (закінчення) | червень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7,16 ₴



