Посадку дайкону насіннєвим способом найкраще проводити у липні. Перед тим як посіяти насіння у відкритий ґрунт, його замочують на кілька годин. Оптимальний ґрунт - родючий з нейтральною реакцією. Насіння висівають на глибину 2-3 см. Рослину пікірують у фазі двох справжніх листків.
Рожева редька потребує частого та рясного поливу, особливо в умовах тривалої відсутності опадів, але без надмірного перезволоження. Рослина добре реагує на підживлення органікою, компостом, перегноєм. Після збирання врожаю коренеплоди зберігаються близько чотирьох місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ТМ GL Seeds |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 3 р |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | липень |
| Період цвітіння (закінчення) | липень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Колір квітки | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9,31 ₴



