Кабачок цукіні — невибаглива у вирощуванні та догляді рослина. Однак є основні рекомендації щодо посадки, які гарантують хороший урожай. Культура погано приживається на важких глинистих ґрунтах. Посадка на торф'яній землі не дасть гарного врожаю. Оптимальний ґрунт для посадки - родючий, легкий, не кислий.
Не слід садити культуру після огірків та інших гарбузових. Найкращими попередниками у сівозміні для кабачків цукіні стануть озима пшениця, однорічні культури на зелений корм, капуста (всі види), цибуля та коренеплоди.
Ґрунт для посадки кабачків слід підготувати відразу після збирання рослини-попередника. Необхідно внести органічні добрива, провести зяблеву оранку на глибину 25-30 см на зиму, навесні - боронування.
Посадку насіння раннього сорту кабачка у відкритий ґрунт проводять, коли пройдуть останні весняні заморозки. Найкраще, якщо температура ґрунту на глибині 10 см буде не нижчою за +10-11 С, у такому випадку можна спостерігати появу сходів на 5-6 день. Рослина чуйна на часті поливи разом із підгодівлями, останні проводять щонайменше тричі за вегетаційний період.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Цукіні |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | червень |
| Період цвітіння (закінчення) | червень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Зелений |
- Ціна: 19,95 ₴



