Для щавлю підійде легкий, суглинистий, багатий на перегній ґрунт. Ділянка потрібна сонячна, без застою води та сильних поривів вітру.
Посадка:
-
восени перекопайте місце посадки та щедро удобріть органікою;
-
ранньою весною розпушіть землю і внесіть комплексні добрива із вмістом азоту;
-
у березні зробіть грядки завширшки від 1 до 2 см;
-
між грядками залишайте простір 25 см;
-
на 1 квадратний метр буде достатньо 1,5-2 г посадкового матеріалу;
-
глибина висіву – 1-2 см.
З догляду слід забезпечити розпушування, прополювання, очищення від бур'янів, полив, підживлення мінеральними препаратами. За потреби необхідно застосувати інсектициди від паразитів та комах. Ранній посів гарантує урожай того ж року.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вид | Насіння прянощів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 30-50 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 г |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 13,56 ₴



