Сіють горох у добре прогрітий пухкий ґрунт. Оптимальним часом для саджання вважається квітень-май. Місце розташування можна вибирати з будь-яким типом ґрунту, але обов'язково сонячне. Глибина посадки невелика — до 5 см.
Якщо рослина посаджена в поживний ґрунт або ґрунт гарної якості, їй буде потрібно лише регулярного поливання та розпушування ґрунту. Бідна земля потребує більшої уваги до гороху. Йому необхідне ретельне поливання, підживлення, прополка. Джессіка не потребує опор, якщо у вас немає бажання пустити рослину вгору.
Купити посадковий матеріал дешевий у нашому інтернет-магазині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насіння гороху |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | березень |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 20 г |
| Місце посадки | Для клумби |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16,95 ₴



