Нарциси належать до невибагливих рослин, тому виростити красиві квіти, дотримуючись основних рекомендацій, не важко навіть новачкові. Садити їх можна як у відкритий ґрунт, так і у приміщенні для зимової вигонки.
Час посадки. Найкращим періодом для висаджування посадкового матеріалу є серпень, щоб до початку морозів цибулини могли добре укоренитися. Дрібні цибулинки висаджують раніше, десь у липні, щоб вони не засохли.
Місце посадки. Нарциси сорту Baby Boomer не вимогливі до ґрунту та розташування. Квіти добре переносять тінь і можуть рости на слаболужному або слабокислому ґрунті. Єдина умова – добрий дренаж.
Глибина посадки. Посадковий матеріал нарцисів поглиблюють на 10 см. Відстань між лунками становить близько 20 см.
Догляд. Рослини потребують систематичного помірного поливу. З появою перших паростків слід проводити підживлення добривами:
- комплексними (після перших сходів та в період бутоноутворення);
- азотно-калійними (у період появи квітконоса);
- калійно-фосфорними (протягом вегетаційного періоду).
Категорично не можна використовувати як підживлення свіжий гній. Розмноження здійснюється насінням або цибулинами. Якщо кущі сильно розрослися, необхідно рослину пересадити. Повністю відцвілі нарциси викопують, просушують, обробляють проти шкідників та хвороб і зберігають до наступної посадки.
Відвідайте наш інтернет магазин квітів для саду і Ви захочете повернутися ще.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Жонкиллиевые нарциси |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | вересень |
| Час цвітіння | квітень |
| Висота рослини | 30 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 2 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 12/14 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 49,95 ₴





