Правильний догляд та дотримання основних умов вирощування амарилісів можуть продовжити період життя цибулин до 20 років. Високоякісний посадковий матеріал гарантовано дасть два квіткові стебла, на яких розташовані по чотири квітки.
Час посадки. Оскільки амариліси - це кімнатні рослини тропічного походження, отже, ідеальним періодом для посадки є тепла пора року.
Місце посадки. Цибулину амарилісу Beautifull Emotion садять у горщик або іншу місткість. Нерідко можна побачити й вирощування рослини в умовах відкритого ґрунту.
Посадка. Цибулини амарилісів перед посадкою варто потримати у слабкому розчині марганцівки для знезараження від можливих хвороб. Сухий посадковий матеріал садять у горщик із субстратом, злегка утрамбовуючи. Через велику кореневу систему амарилісів місткість для посадки необхідно вибирати досить глибоку, але не широку.
Догляд
Амариліс - світлолюбні рослини, їх легко вирощувати рік за роком. Для отримання справді дивовижних результатів квіти потребують оптимальної температури, уважного поливу та яскравого світла. Спостерігати за цим процесом дуже цікаво та захопливо.
Заходьте частіше в наш інтернет магазин рослин для саду Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Амариліси махрові |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | 6 тижнів після посадки |
| Висота рослини | 40-60 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Кімнатні, Для горщиків |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 26/28 |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 463,95 ₴





