Посадка. Для посадки виберіть місце, яке хоча б кілька годин на день освітлювалося сонцем, а також щоб поблизу не росли дерева, так як трояндам весь час доведеться «змагатися» з корінням дерев. Грунт повинен бути багатим на гумус, якщо грунти бідні, то щедро удобрювати перепрів компостом, до висадки троянд. Висаджувати троянди потрібно настільки швидко, наскільки це можливо, не дозволяючи корінню висохнути. Викопайте яму розміром 50 * 50 * 50см. Додатково скопайте дно ями, додайте компост, добре полийте. Перед посадкою замочіть троянду на 12-20 годин у воді. Засипте коріння землею. Глибину посадки визначте по зоні щеплення. Ця частина саджанця дуже цінна, оскільки вона містить всю генетичну інформацію про сорт. Зону щеплення потрібно захищати. Для сортів Остіна ми рекомендуємо заглиблювати її на 7-10 см, щоб не обморозити. Полийте, замульчуйте.
Догляд. Поливати в спекотну погоду, якщо хочете більше цвітіння - підгодовувати. Найкращим добривом вважається кінський гній. Навесні ви відкриваєте троянду, обрізаєте і можете підгодувати. На зиму потребує укриття, перед яким з куща видаляють всі квіти, листя і недозрівші верхівки пагонів, а кущ підгортають землею і прикривають зверху листям, ялиновими гілками або мульчою.
Заходьте частіше в наш магазин для квітникарів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Персиковий |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Вид квітки | Троянда |
| Висота саджанця/розсади | 40 см |
| Тип рослини | Саджанець |
| Початок цвітіння | Червень |
| Кінець цвітіння | Вересень |
| Додаткові характеристики | |
| Висота дорослої рослини | 130 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Жовті троянди |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-40 см |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Висота рослини | 90-130 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Колір квітки | Абрикосовий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 193,95 ₴



