Посадка. Для посадки виберіть місце, яке хоча б кілька годин на день висвітлюватиметься сонцем, а також щоб поблизу не садили дерева, оскільки трояндам весь час доведеться «змагатися» з корінням дерев. Ґрунт має бути багатий на гумус, якщо ґрунти багаті, то щедро вдосконаліть перепресьним компостом, до висаджування троянд. Висаджувати троянди потрібно так швидко, наскільки це можливо, не даючи кореням висохнути. Викопайте яму розміром 50 * 50 * 50 см. Додатково вкопайте дно ями, додайте компост, добре полейте. Перед висаджуванням замочіть троянду на 12-20 годин у воді. Засипте коріння землею. Глибину посадки визначте за зоні щеплення. Ця частина саджанців дуже цінна, позаяк вона містить усю генетичну інформацію про сорт. Зону щеплення потрібно захищати. Для сортів Остіна ми рекомендуємо заглибляти її на 7-10 см, щоб не поморозили. Полейте, замульчуйте.
Догляд. Поливати в спеку, якщо хочете більше цвітіння — підгодовувати. Найкращим добривом вважається кінський гній. Навесні ви відкриваєте троянду, обрізаєте та можете підживити. На зиму потребує укриття, перед яким із куща видаляють усі квітки, листя і невибухлі верхівки пагонів, а кущ заколисують землею та прикривають зверху листям, ялиновими гілками або мулькою.
Замовляйте частіше квіти саджанців гуртом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Троянди флорибунда |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 50-60 см |
| Глибина посадки | 30 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 30-40 см |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 179,95 ₴





