Айстра «Королева ринку» невибаглива, і може чудово рости й цвісти в будь-якому саду. Догляд за цією квіткою простий: регулярний полив та періодичне внесення добрив.
Вирощувати айстру можна двома способами: прямим посівом насіння в ґрунт або висаджуванням розсади. Для весняної посадки пагонів у вигляді 3-4 листочків ґрунт починають готувати ще з осені. Для цього його удобрюють та зволожують. При перекопуванні вносять натуральні добрива.
Насіння айстри висівають наприкінці осені. Але важливо стежити за погодою, вона має бути морозною та обов'язково сухою. Вологий ґрунт для насіння цієї рослини не підходить. У заздалегідь підготовлені борозенки жменьками поміщають абсолютно сухе насіння. Не всі вони проростуть з різних причин. Потім насіння засипають заздалегідь заготовленим сухим ґрунтом на 2-3 сантиметри. Поливати посіви не потрібно, залишилося лише дочекатися перших квітів, які кілька місяців радуватимуть вас своєю красою.
Заходьте частіше в наш інтернет магазин саджанців квітів.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вид | Насіння айстри |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | липень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 65-70 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 3 р |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | жовтень |
| Період цвітіння (закінчення) | жовтень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 28,95 ₴


