Для посіву використовується родючий ґрунт пухкої розсипчастої структури. Дайкон досить теплолюбний, тому висаджувати його потрібно в добре прогріту землю. Рослина віддає перевагу розсипчастому родючому ґрунту. Якщо на ділянці важкі глинисті ґрунти – змішайте їх із землею. Вибирають ділянку на сонячній стороні. Між лунками глибиною до 3 см відстань близько 25 см. Насіння слід покласти в лунку, засипати землею і рясно полити. До появи перших листків потрібно поливати щодня. Бажано періодично розпушувати та удобрювати землю навколо рослин. Збирають, коли дайкон досягне зрілості.
Заходьте частіше в наш інтернет магазин квітів для саду.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вид | Насіння редиски |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 30 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25,56 ₴



