
Капуста декоративна Блакитнь F1, Вікторія Різнобарвний 10 шт. GreenMarket
28,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 726800
Вирощування декоративної капусти не створить клопоту. Її може посадити як досвідчений садівник, так і новачок.
Час посадки. Для отримання розсади насіння висаджують у горщики наприкінці березня — на початку квітня, а з моменту появи виходів капусти пересаджують на постійне місце проживання в землю. Відразу в відкритий ґрунт насіння садять із другої декади квітня.
Місце посадки. Культура воліє рости на сонячних ділянках легкого родючого ґрунту.
Глибина посадки. Для отримання розсади насіння садять на глибину 1-3 см. У кожну ємність кладуть по кілька насіння і присипають землею приблизно 1 см. Схема посадки: 30 х 45 см.
Догляд
Однією з головних переваг декоративної капусти Вікторія є те, що немає складного догляду. Щоб отримати гарну декоративну культуру, необхідно регулярно проводити зволоження ґрунту.
З агротехнічних заходів не зайвими будуть розпушування і видалення бур'янів. Також капуста чуйна на внесення добрив, які можна додавати після утворення 2-3 справжніх листочків. Треба проводити оброблення проти шкідників і хвороб.
Заходьте частіше в наш інтернет-магазин квітів для саду.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 35 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 28,95 ₴


